چهارشنبه 1398/05/23

 

Multi Talent با استعداد بوش برای تمام لحظات خوشمزه.

آماده سازی غذا با دستگاه های جدید و پر قدرت Multi Talent بوش فوق العاده انعطاف پذیر، ایمن و آسان است. یک دستگاه قدرتمند که پیوسته بالاترین خواسته های شما برطرف می کند.

 

بوش همیشه آماده خدمت به شما.

برای آماده کردن شیک های سالم، سالادهای ترد، کیک های خوشمزه، انواع سوپ سبزیجات و یا سس های خامه ای غذاساز Multi Talent بیش از 45 عملکرد متنوع به شما ارائه می دهد تا خلاقیت های آشپزی خود را پیوسته گسترش دهید.

غذا ساز بوش Bosch-Kitchen machine-Multi-functionality


فوق العاده قدرتمند و همه کاره.

 

قدرت بی رقیب

موتور 1250 وتی این غذاساز قابل تنظیم در هر سرعت است. حتی در حجم بالا و نیز آماده کردن غذاهای مشکل آسان ترین راه کار شماست.

 

حجم بالا

حجم کاسه غذاساز Multi Talent به ظرفیت 3/9 لیتر است. با این ظرفیت قابل ملاحظه می توان حجم زیادی از غذا را بدون هیچ مشکلی در طول یک استفاده آماده کرد. با دهانه شفاف و وسیع آن ریختن مواد نیز راحت و بی دردسر است.

 

برش دقیق با Supercut

تیغه نوآورانه Supercut با لبه های دندانه دار و سطح وسیع برش همانند چاقوی یک سرآشپز حرفه ای حتی در مواد غذایی نرم بدون هیچ مقاومتی، تیز و برنده عمل می کند. برای استفاده طولانی مدت در آشپزخانه خود، این نوآوری را تجربه کنید.

 

یک پک حرفه ای باید استاندارد ارایه شود.

حتی مدل های پایه غذاساز Multi Talent دارای 40 عملکرد متنوع جهت ارایه یک کیفیت بی نظیر برای آشپزی شما می باشد. برش دادن سبزیجات، آماده کردن خمیر، خرد کردن گیاهان خشک شده، مخلوط کردن میوه، رنده کردن پنیر، هم زدن خامه، ترکیب سوپ، خرد کردن یخ ... تقریبا هیچ کاری برای Multi Talent سخت نیست. 

 

 

غذاساز بوش مدل BOSCH MCM3401M