کلیه کالاهای سایت بوش پلاس دارای گارانتی اصالت هستند و شامل 24 ساعت مهلت تست و بازگرداندن کالا  (به جز لوازم جانبی) میشوند. در صورت ایراد و اشکال فنی باید طی مدت 24 ساعت به کارشناسان بوش پلاس اطلاع دهید و نسبت به بازگرداندن کالا اقدام نمایید. کالای فروخته شده فقط در صورت سالم بودن جعبه اصلی یا کارتن دریافت میشود و در صورت هر گونه خرابی ، نوشتن روی کارتن و … از دریافت کالا توسط بوش پلاس اجتناب میشود.

اگر پس از خرید کالا و قبل از هماهنگی مسئول ارسال از خریدتان پشیمان شدید میتوانید با شماره 02140333110  یا 09122828149 تماس حاصل فرمایید. در صورتی که پس از دریافت کالا از خریدتان پشیمان شدید ، از باز نمودن جعبه خودداری نمایید و کالا را تا حداکثر 24 ساعت برای فروشگاه ارسال نمایید . هزینه ارسال سفارش به بوش پلاس بر عهده مشتری میباشد.

توجه داشته باشید ، نصب کالاهایی مانند لباسشویی ، ظرفشویی ، یخچال ، ساید بای ساید ، فر ، اجاق گاز و نظیر آن باید توسط نصاب مجاز شرکت مربوطه انجام شوند . برای نصب کالا با نمایندگی شرکت مربوطه تماس بگیرید در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.